Skip to main content

Hakkımızda

İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren Türkgaz Mühendislik, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye’nin öncü iklimlendirme firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

Düşük yatırım maliyeti ve yüksek enerji tasarrufu odaklı çalışan proje grubumuz, sorunsuz ve zamanından önce iş teslim edebilme kabiliyeti olan taahhüt yapımız ve ayrıca arıza durumunda 7/24 müdahale edebilecek teknik servis hizmetimiz ile güçlü bir işletme yapısında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bakım anlaşmaları kapsamında işletmelerde verimli, zaman kaybı olmadan, sürpriz arızalar veya maliyetler ile karşılaşılmadan uzun süreli çalışma performansı sağlamak kabiliyetlerimiz arasında yer almaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimiz için gerekli mekanik sistemleri kurarak işletmelere hem enerji tasarrufu hem de ekonomik kazanç sağlamaktır.

Vizyon: Nerede olursa olsun Doğalgazın geldiği her bölgede, her yönüyle uzmanlaşmış bir firma olmaktır.

Misyon: Doğalgaz sektörünün ve bu sektörde paralel iş kollarını gelişimine, kapsamlı, yenilikçi çözümler getirmek, müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak; Piyasa lideri yüksek teknolojiye sahip ürünlerle hizmet sunmaktır.


Hedefler:

Sektörde lider kurumumuzu geliştirerek devam ettirmek, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak kaliteyi hizmetle birleştirerek sorunsuz iş yapmaktır.

Türkgaz Mühendislik; yenilikçi, dinamik ve vizyon sahibi yapısıyla sektöre ivme kazandırmayı hedeflemektedir.

– Kaliteyi sürekli artırarak müșteri memnuniyetini sağlamak,
– Maliyetleri gözden geçirerek müșteriye daha uygun fiyatlı çözümler sunmak,
– Teknolojiyi sürekli takip ederek gelișmeleri șirket personeline yaymak,
– Verimli ișletmecilik hedefleyen, güvenilir ve aranır bir firma olmak,
– Tüm çalıșanlarıyla huzurlu olup sorunsuz bir sistem kurmak,