Skip to main content

Radyatör Ve Radyatör Montajı

Türkgaz Mühendislik ekipleri kombi ve radyatör tesisatının takılacağı bölgeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyecek, bölgeyi ısıtmak için gerekli en uygun tesisatı sizlere hazırlamaktadırlar. Bu sayede bütçenize gereksiz bir giderin olmayacağı gibi soğuk kış günlerinde en verimli ısınmaya sahip olacaksınız.

Radyatör Montajı

Isıtma alanında kullanmakta olduğumuz kombi, kazan gibi cihazlarımız dairemizi ısıtma konusunda radyatörlere gereksinim duyar. Dairede mevcut radyatörler ile ısıtma sağlanır. Isı ayarı da yine kombi ya da kazan sistem üzerinden yapılır. Bu anlamda gereken ayarlamayı yapacak olan da kullanıcılardır. Kullanıcılar bir sıcaklık ayarı belirler ve cihaz bu sıcaklık ayarında radyatör yardımı ile daireyi ya da ortamı ısıtır. Isıtma sistemi dışında merak edilen Radyatör Montajı işlemidir.

Radyatör petek montajı gibi işlemler, gaz dağıtım kuruluşunun belirlediği kurallara uygun olarak ve tesisat ile baca bağlantıları firmamızın sertifikalı personeli tarafından yapılmalıdır. Sertifikalı bir personel tarafından yapılan bir montaj, hem mal güvenliğiniz, hem de can güvenliğiniz için hayati önem taşımaktadır.